29 квітня 2022
Цього року провести зовнішнє незалежне оцінювання випускників, як раніше, не вдасться. Через повномасштабне вторгнення росії багато українських школярів були змушені покинути свої домівки і школи. У частині регіонів організувати традиційне ЗНО неможливо, оскільки це дуже небезпечно. Щоб усі абітурієнти мали рівні можливості, Міністерство освіти і науки спростило вимоги до цьогорічного вступу.
Національний мультипредметний тест замість ЗНО.
У 2022 році випускники шкіл складуть лише один підсумковий іспит – національний мультипредметний тест (НМТ).
За інформацією Міносвіти, національний мультипредметний тест складатиметься із трьох дисциплін: української мови, математики та історії України. З кожного предмету буде по 20 питань. Загалом іспит триватиме 80 хвилин.
МОН планує провести іспит у формі онлайн-тестування в навчальних закладах. Фізична присутність учасників обов’язкова.
Більше інформації за покликанням