14 жовтня 2019
11 жовтня 2019 р. учні 2-х класів долучилися до проведення декади трудового навчання, яку організовує кафедра Трудового навчання. Свої творчі роботи, які діти виготовляють на групі продовженого дня спільно зі своїм вихователем Бойко Василиною Петрівною, оформили на виставку. Одні з найкращих робіт були розміщені на тематичному стенді.
Казкові та мультиплікаційні герої, пори року, осінні аплікації, і не тільки, все це виготовлено з любов’ю з кольорового паперу.
Учні початкових класів мали змогу роздивитися, помилуватися та надихнутися на свої майбутні творчі роботи.
Яскраві, оригінальні, цікаві ідеї зацікавили і вчителів початкових класів, які оцінили старання своїх вихованців.
Декада трудового навчання та образотворчого мистецтва ще триває до 17 жовтня. Хто ще не мав змоги побачити наші творіння, обов’язково зверніть увагу! Творчі роботи здобувачів освіти нашої гімназії розташовані на тематичних стендах на 2 і 3 поверхах. Дякуємо, що цінуєте мистецтво!