13 грудня 2019
На початку грудня вчитель природничих наук Малаховська Ольга Дмитрівна та викладач німецької мови Заїка Оксана Олександрівна відвідали семінар від Гете-Інституту «Мережа сталого розвитку CLIL у моїй школі», що відбувся у місті Києві. Педагоги, працюючи в тандемі, ознайомилися із найсучаснішими методами навчання предметів природничо-математичного циклу німецькою мовою, які представив висококваліфікований тренер Гете-Інституту Бернадетт Верес з Угорщини. Застосування методики CLIL в освітньому процесі дає можливість учителям інтегрувати вивчення іноземної мови з іншим навчальним предметом. Цікавий зміст програмового матеріалу мотивує учнів до вивчення німецької мови та закладає лінгвістичну базу, над якою надалі вони зможуть працювати самостійно.