20 травня 2024
У селі Рокині на території музею історії сільського господарства Волині учні 3-Г класу влаштували родинне свято під назвою «Я – родина – Україна».

Для учнів організатори провели цікаву екскурсію «Побут та традиції наших предків». Ліцеїсти оглянули експозиції просто неба, ознайомились із побутом і традиціями українців початку ХХ століття.

Спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць» провів «Козацькі забави». Діти з великим задоволенням випробовували свою швидкість, витривалість та силу.

Учням дуже сподобалося катання кінною упряжкою та дегустація національної кухні.

Третьокласники декламували вірші про Україну, провели вікторину для батьків ««Я люблю свою країну, що зветься Україна».

Батьки відвідали «класну» картинну галерею, де повинні були відгадати твір своєї дитини.

З неймовірними емоціями учасники свята повернулися додому.