27 травня 2023

Упродовж останньої декади травня у ліцеї тривали заходи з відзначення Днів Європи.

Учні 10-В класу (Кузьміна І.С., Рейкіна О.І.) мали можливість дослідити визначні пам’ятки Європи під час віртуальної екскурсії та дізнатися багато цікавих деталей про них. Також «мандрували» Європою, такою далекою і близькою, ліцеїсти 8-В класу (Киця Н.С.). Вони ознайомилися із основними історичними місцямиєвропейських країн та культурними надбаннями їх столиць, обговорили поняття «демократії».

Акція «Синьо-жовтий бодіарт: кольори свободи» (Тимчишина Л.А., Корчак О.С., Жежерун І.В.) теж була захоплюючою для наших вихованців. Почуття гідності та свободи, прагнення жити в сучасній, незалежній європейській державі – це дуже актуально. Діти отримали задоволення та піднесений настрій від арт-терапії.

Учні 11-А класу (Самохвал О.М.) підготували тематичну виставку про європейську демократію. Принципи, на яких базується громадянське суспільство в ЄС, – це те, що варто вивчати та запозичувати українцям. Приємно відзначити, що виставкою зацікавилися старшокласники ліцею, адже саме вони є рушієм демократичних змін у країні.

І на завершення Днів Європи євроклубівці взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Європа – це я» (Тріль О.Я.). Учні 7-В класу розширили свої знання про культуру, історію, географію та економіку країн ЄС і продемонстрували свої інтелектуальні здібності.

Європейський клуб «Мрія» щиро дякує всім учителям та учням нашого ліцею, які активно долучилися до проведення заходів у закладі та за його межами та участі в них.

Пізнання країн Європи, їхньої культури, історії, цінностей виховує повагу до сусідніх європейських держав і ще раз підкреслює той факт, що наша боротьба за демократію, свободу, повагу до людської гідності й прав людини, рівність й верховенство права є надзвичайно важливою.