18 травня 2021
15 травня в рамках Днів Європи учні 6-А класу Коширець Анна, Бортнік Софія, Семенюк Дарина, Дегтяр Анастасія та Бальбуза Анна взяли участь у заході «Європейські вікенди: Німеччина». Неформальна зустріч для дітей та молоді відбулася у бібліотеці Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Під час неформальної зустрічі було проведено вікторини та квест, питання яких стосувалися цікавих фактів про Німеччину та німецькомовні країни. Також відбулося частування стравами національної кухні, було організовано декламацію віршів німецькою мовою.
Апогеєм зустрічі стала онлайн-вікторина в режимі реального часу, модератором якої був DAAD-лектор Andre Böhm. І однією з переможців вікторини стала Дегтяр Анастасія.