03 грудня 2019
«Хліб – усьому голова» – всім відоме українське прислів’я, у ньому закладена вікова мудрість українського народу. З давніх-давен у житті українців було й залишається на першому місці виховання з раннього дитинства дбайливого ставлення до хліба. Саме з метою прищеплення учням бережливого ставлення до хліба, виховання поваги до праці людей, які його випікають, 27 листопада 2019 року учні 3-А класу «Розумники» початкової школи відвідали ПрАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ».
Приємний запах свіжого хліба супроводжував школярів під час цікавої та пізнавальної екскурсії на виробництві, де розказали тривалий та поступовий процес випікання хліба, показали різноманітні прилади, печі. Учні зрозуміли, яка це важка та кропітка праця – пекти хліб. Під час майстер-класу кожен сам спробував зробити печиво. У затишній атмосфері, чистоті та тиші діти ласували свіжу випічку.