01 червня 2021
29 травня 2021 року останній дзвоник покликав на загальногімназійне родинне свято учнів 1, 4 класів початкової школи та гімназистів 5, 7 класів, їхніх батьків, педагогів гімназії. Особливо пам’ятним став цей день для наших випускників, адже сріблястий передзвін залишив у минулому дитинство, гімназію, безтурботність, усе найперше, а відкриває усе незвідане, неповторне. З вітальним словом до присутніх звернулася директор закладу Марія Миколаївна Кардаш. Батьківські настанови виголосили Наталія Іванівна Драль та Сергій Анатолійович Зиза. На килимок слави запросили переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних інтелектуально-творчих змагань. Першокласники креативно привітали випускників зі знаменним днем. Пісню подарували учениці 5-А і 5-В класів Шульгач Світлана та Романюк Дарина, а запальний волинський танець - учасники зразкового ансамблю танцю «Любисток».