17 вересня 2021

На виховній годині у середу, 15 вересня, учні 1-Г класу мали зустріч із Куць Валентиною Григорівною - журналісткою, медіатренеркою, що має 15 років досвіду роботи у медіа та є сертифікованим тренером із медіаграмотності від Академії української преси.

На занятті пані Валентина поспілкувалася з учнями про те, що вони знають про інформацію, про те, як людина сприймає інформацію та як медіа можуть маніпулювати фактами. Казка "Про Лисицю і Черепаху" допомогла дітям збагнути, що не можна легковажно вірити всьому, що кажуть з екрана телевізора чи публікують в Інтернеті.

Також діти з'ясували, що таке фейк, цензура, дезінформація, упередження, пропаганда та прихована реклама. Заняття було дуже цікавим та корисним.