12 грудня 2019
10 грудня 2019 р. на базі нашої гімназії відбулося засідання керівників обласних авторських лабораторій. З вітальним словом до його учасників звернулася директор М.М. Кардаш, яка також представила присутнім заслуженого вчителя України О.Б. Рудницьку, відзначивши вагомі результати її діяльності як педагога і керівника обласної авторської школи та предметної комісії вчителів-словесників. Творчий портрет Ольги Борисівни також доповнили завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій ВІППО І.В. Шинкарук і методист цього відділу С.М. Майко.
У практичній частині заходу О.Б. Рудницька провела відкрите засідання свого методичного осередку, присвятивши його темі «Культура мовлення і загальна ерудованість як невід’ємні складники професійної компетентності вчителя». Вона також запросила гостей до літературної кав’ярні і продемонструвала власні прийоми розвитку читацьких компетентностей учнів, порекомендувала їм для читання цікаві твори сучасних українських письменників.
Учасники заходу висловили щирі слова вдячності Ользі Борисівні за неоціненний педагогічний досвід і професійні знахідки, якими вона поділилася з ними.