13 травня 2023
З 20 квітня по 9 травня в Луцьку проходили відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Парк-тур», у якому взяли участь понад 200 осіб з 24 команд.
У всіх трьох етапах учні нашого ліцею стали переможцями.
І етап – 20 квітня, локація – ботанічний сад біля Палацу учнівської молоді: Семенюк Роман (4-А) – 2 місце.
ІІ етап – 3 травня, локація – паркова зона біля гуртожитку ЛПК: Семенюк Роман (4-А) – 2 місце, Сидорчук Христина (8-В) – 2 місце, Цеслів Анна (8-А) – 3 місце.
ІІІ етап – 9 травня, локація – парк (Луцький коледж рекреаційних технологій та права): Сидорчук Христина (8-В) – 1 місце, Цеслів Анна (8-А) – 2 місце, Гошко Валерія (8-В) – 3 місце, Семенюк Роман (4-А) – 3 місце.
У загальному заліку у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування учні зайняли такі місця: Семенюк Роман (4-А) – І місце, Сидорчук Христина (8-В) – ІІ місце, Цеслів Анна (8-А) – ІІІ місце.
Додамо, що Семенюк Роман виконав ІІІ юнацький розряд зі спортивного орієнтування.
Бажаємо подальших спортивних досягнень!