11 вересня 2021
Початок 2021-2022 н.р. ознаменувався важливою подією в житті гімназії.
8 вересня було укладено угоду про співпрацю між Волинським національним університетом імені Лесі Українки та нашим освітнім закладом.
Педагогічний колектив гімназії підтримує давні партнерські зв’язки з викладачами вишу, які є нашими науковими консультантами, керівниками секцій наукового товариства «Інтелект», керівниками дослідницьких робіт учнів, кураторами педагогічної практики студентів, рецензентами дидактичних і методичних напрацювань учителів. Угодою передбачено подальше здійснення спільної діяльності закладів задля забезпечення інтелектуального розвитку молодих громадян, реалізації здібностей дітей і учнівської молоді, підготовки їх до активної діяльності в галузі науки, сприяння самовизначенню в майбутній професії. Підрозділом університету, який забезпечуватиме виконання зобов’язань, визначених угодою, є кафедри менеджменту та адміністрування, історії та культури української мови, культурології, анатомії людини, педагогічної та вікової психології.
Знакова подія відбулася в стінах гімназії. До нас завітали ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Васильович Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Богданівна Благовірна, помічник ректора Сидорук Марта Валеріївна. Директор Марія Миколаївна Кардаш розповіла гостям про досвід і напрацювання нашого педагогічного колективу, успіхи й перемоги гімназистів, матеріально-технічну й науково-методичну базу закладу, плани й перспективи його розвитку. Гості були приємно вражені нашими досягненнями та сучасним освітнім середовищем гімназії.
Переконані, що наша співпраця і надалі буде цікавою та результативною.