18 жовтня 2019
З 07 по 16 жовтня 2019 року у гімназії був проведений предметний тиждень з трудового навчання.
Програмою тижня були передбачені виставка живопису учнів 1-3 класів гімназії, виставка авторських малюнків учениці 2-А класу гімназії Солоненко Вікторії, інформаційний стенд з приказками та прислів’ями «Значення праці в житті людини», виставка родинної вишивки Тетяни та Олени Герез, виставка робіт з сіна та фетру «Дитячі фантазії», підготовлена учнями других класів, ребуси й кросворди з трудового навчання, виставка авторських робіт учнів початкової школи «Чарівний світ навколо нас» та виставка робіт учнів 2-5 класів «Творимо затишок і красу», де презентувалися подушки, декоративні віночки, підставки під горнятка, виготовлені у різних техніках.
Учні 5-х класів гімназії відвідали машинний цех Луцького національного технічного університету. Під час екскурсії гімназистам продемонстрували алгоритм роботи станків з числовим програмним управлінням та особливості обслуговування апаратури. Гімназисти 1-В класу здійснили запуск радіокерованих автомобілів.
Відбулася екскурсія учнів 4-А класу у Волинський краєзнавчий музей на виставку «Колорит волинського рушника».
Учні 1-Б класу здійснили екскурсію у вище професійне училище будівництва і архітектури. Заслужений майстер народної творчості України Володимир Федорович Кусик провів для відвідувачів майстер-клас з гончарства.
16 жовтня відбувся урок-квест у 2-Б класі, під час якого учні ознайомилися з колекцією Народного етнографічного музею «Світлиця», розвитком ремесел та промислів на Волині, давнім вбранням українців, символікою української вишивки та її призначенням.
Тиждень, підготовлений учнями та вчителями трудового навчання, був насиченим і цікавим.