01 квітня 2023
Протягом березня учениці 10-А, 10-Б класів брали участь в обласних військово-патріотичних онлайн-змаганнях «Домедична підготовка» серед учнівської та студентської молоді.
Організаторами заходу є Управління освіти і науки облдержадміністрації, комунальний заклад «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради» (ЦНПВТК).
Завдання складалися з двох частин – теоретичної та практичної.
Теоретична частина завдання: учасник отримував 1 запитання, на яке усно давав відповідь.
Практична частина завдання: учасник отримував 1 практичне завдання (особливість травми вказувалася в завданні). У цій частині учасник повинен був надати домедичну допомогу умовно потерпілому.
Перед виконанням необхідно запустити секундомір, так щоб було видно в камеру.
Далі учасник виконував завдання, коментуючи свої дії. Після закінчення виконання зупиняв секундомір, показував його на камеру, а також демонстрував виконане практичне завдання.