10 травня 2022
6 травня з нагоди Дня матері відбулася зустріч дирекції ліцею з новоприбулими учнями й їхніми батьками, які в цей нелегкий для нашої України час вимушено покинули рідні домівки. Директор Марія Кардаш привітала мам із гарним святом, а також розповіла присутнім про заклад, його традиції, успіхи учнів та досягнення педагогів. З теплим вітальним словом до гостей звернулася голова батьківського комітету ліцею Олена Вісин.
Участь у заході взяла народна депутатка Верховної Ради України VIII та IX скликань, перша заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова піклувальної ради ліцею Ірина Констанкевич, яка запропонувала внутрішньо переміщеним сім’ям безкоштовну правову допомогу.
Для гостей було проведено цікаву екскурсію закладом. Особливий інтерес у них викликав народний музей «Світлиця», який представила його завідувачка Тетяна Коширець. Сюрпризом для всіх став мініконцерт, влаштований юним бандуристом, учнем 4-А класу Володимиром Калішем.
Наші нові учні та їхні рідні були щиро вражені закладом і надзвичайно вдячні за теплий прийом, підтримку й допомогу в цей нелегкий час.