30 грудня 2021
Напередодні новорічних свят відбулася зустріч учнів 3-Б класу початкової школи з начальником сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Волинській області Нестеровим Володимиром Анатолійовичем.
Знання правил пожежної безпеки для дітей дуже важливі. Адже якщо виникає пожежа, а це трапляється, як правило, раптово, не розгубитися в таких обставинах дуже складно. А якщо це стосується дитини і в неї немає жодних знань про те, як поводитися, то ситуація може стати надзвичайною.
Під час інформаційної бесіди на тему «Правила пожежної безпеки у побуті та безпеки життєдіяльності» учні дізналися порядок дій при використанні первинних засобів пожежогасіння та їх види, а також кожен спробував користуватися вогнегасником. У заключній частині заходу працівник ДСНС роздав діткам тематичні пам'ятки профілактичного характеру щодо основ безпеки життєдіяльності.