09 грудня 2022
1-Б клас продовжує традицію зустрічей та спілкування з цікавими людьми.
8 грудня 2022 року до нас завітали начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНСУ у Волинській області Володимир Нестеров та юні рятувальники, які розповіли дітям про вибухонебезпечні та підозрілі предмети, а також про правила безпечної поведінки.
«Звертай увагу, обходь стороною, повідомляй 101». Ці три прості правила вивчив кожен першокласник.
А ще учні 1-Б класу взяли участь у конкурсі дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС», який проходить з 1 по 19 грудня. Діти не тільки підготували малюнки до конкурсу, а ще й презентували свої роботи.
І, звичайно ж, не залишився без уваги найвідоміший пес-рятувальник Патрон. Анастасія Семенюк декламувала вірш про свого улюбленого героя.
Зустріч виявилася цікавою та корисною. Недаремно ж кажуть: «Попереджений – значить озброєний».