03 листопада 2021
На черговій зустрічі колективу закладу з науковим керівником експерименту регіонального рівня «Моделювання інноваційного освітнього простору в умовах інтегрованого підходу до навчання», заступником директора ВІППО, кандидатом педагогічних наук, доцентом Валентиною Василівною Вітюк обговорювалися важливі питання підготовки до впровадження НУШ у базовій школі. Велика увага приділялася психолого-педагогічним аспектам удосконалення освітнього процесу в умовах НУШ, важливості інтеграції знань з різних предметів і диференціації навчання дітей. Педагогів зацікавив досвід японських і фінських освітніх закладів. Вони вдячні Валентині Василівні за доступну й захопливу розповідь, за оптимістичну мотивацію впровадження НУШ у базовій школі.