2020-2021 навчальний рік

ДатаМатеріали
18.01.Пристрої для роботи з інформацією. Комп'ютер та інші пристрої для роботи з інформацією. Увімкнення та вимкнення комп'ютера та інших пристроїв. (конспект уроку, онлайн вправи, фізкультхвилинка для очей, відео1, відео2, відео3, відео4)
2019-2020 навчальний рік
31.03.Перегляд навчального відео, анімацій, схем, пошук та навігація у безпечних мережах та Інтернеті за допомогою цифрових пристроїв (презентація, конспект, відео)
01.04.Правила власної та взаємної безпеки з цифровими пристроями. Організація робочого місця та особистого режиму роботи з цифровими пристроями (презентація, конспект, відео1, відео2)
02.04.Саморегуляція під час роботи з цифровими пристроями (конспект, презентація, фізкультхвилинка, гімнастика для очей, мультик, відео1, відео2, відео3)
06.04.Засоби та способи збереження особистої інформації (конспект, презентація, інтерактивні завдання, про безпеку в інтернеті відео1 і відео2)
13.04.Вікові обмеження та перегляд сторінок та створення акаунтів (конспект, презентація, завдання, відео "як створити акаунт", відео "безпечний інтернет", відео)
21.04.Безпека в Інтернеті (конспект, презентація, інтерактивні завдання, відео "Корисні підказки", відео, відео про День безпечного Інтернету, Безпека в соцмережах, відео)
27.04.Етика спілкування в мережах та в реальному житті, особливості цифрового спілкування. (конспект, презентація, інтерактивні завдання, відео)

04.05.Програмні засоби, які полегшують спілкування з людьми із особливими потребами (конспект, презентація, інтерактивні завдання, тестування, відео "Як запобігти булінгу? Поради для свідків", відео про кібербулінг "Як я перестала бути жертвою", відео Чорний Кіт, відео про Їжачка Генріха)
12.05.Правила безпечної роботи в Інтернеті. Інформація для дітей та для дорослих. Приватна (особиста, сімейна) та публічна інформація. Вікові обмеження на перегляд вмісту сторінок. (презентація, відео, інтерактивні завдання)
18.05.Авторство контенту, зокрема електронного (конспект, презентація, завдання, пам'ятка для дітей, відео)
25.05.Підсумковий урок за рік (конспект, презентація, завдання)