2020-2021 навчальний рік

ДатаМатеріали
18.01.Правила безпечного користування Інтернетом. Мережевий етикет. Різниця між реальним та віртуальним спілкуванням. (конспект уроку, презентація до уроку, завдання, відео1, відео2, відео3, відео4)

2019-2020 навчальний рік

30.03.Цикли: повторення задану кількість разів. Повторення до виконання умови (конспект, презентація, практична робота, практичне завдання, робочий зошит)
01.04.Алгоритми з циклами (конспект, презентація, практична робота, практичне завдання, робочий зошит)
03.04.Створення та виконання алгоритмів з розгалуженням та циклами для виконавців у середовищі програмування для дітей (конспект, презентація, практична робота, практичне завдання, робочий зошит)
06.04.Сортування та впорядкування об'єктів за деякою ознакою (конспект, презентація, відеоурок, практичне завдання, інтерактивні завдання, робочий зошит)
13.04.Використання логічних висловлювань з «якщо - то...» (конспект, презентація, відеопрезентація, інтерактивні завдання, практична робота, відеоінструкція, практичне завдання, робочий зошит)
21.04.Розв'язок задач у середовищі програмування для дітей (конспект, презентація, відеопрезентація, відеоурок, проєкт "Розв'яжи рівняння", проєкт "Розв'яжи задачу", практичне завдання, відео, "папуга")
27.04.Перетворення інформації з текстової у графічну форму з використанням схем, діаграм. Перетворення інформації у вигляді тексту в таблицю з числами. (конспект, презентація, відеоурок, інтерактивні вправи, практична робота)
04.05.Передавання інформації. Пристрої для передавання інформації. Джерело інформації. Приймач інформації (конспект, презентація, відео, інтерактивні завдання)
12.05.Складові комп’ютера. (конспект, презентація, відео, флеш-ролик, гра)
19.05.Зберігання інформації. Носії інформації. (конспект, презентація) Кодування та декодування інформації. (конспект, презентація) Історія виникнення пристроїв для роботи з інформацією. (конспект, презентація) і завдання
26.05.Повторення і систематизація навчального матеріалу за рік. (конспект, презентація, інтерактивні кросворди, ребуси)